Zimní zahrada

8. 9. 2013 Dřevostavby štítky: , , , , , , , ,

Příjemná zimní zahrada s kuchyní z OSB desky, krbem a udírnou je prakticky propojena s venkovním prostorem, kde je dětské hřiště.

Postavili jsme zimní zahradu, ve které je kuchyň, krb i udírna. Zimní zahrada je přitom prakticky propojena s venkovním prostorem, kde je dětské hřiště. Obzvláště v létě je tento prostor velmi příjemný a vyžije se tu celá rodina.

Tato stavba je celodřevěná, ať už jde o dřevěnou podlahu nebo celou konstrukci, která je uvnitř pohledová. Veškeré dřevo jeho hoblované a nosná konstrukce je také přiznaná, což lze pěkně vidět zevnitř a má to určitě svoje kouzlo. Tento obklad je zároveň vnitřní i venkovní a je pohledový oboustranně. Kvůli světlu jsou zde velká okna.

I další vybavení zimní zahrady je masivní a celodřevěné. Otevírací lavice, kde je možné uložit spoustu věcí. Tady vznikla i menší kuchyně z OSB desky, která ulehčila celkový provoz tohoto zařízení.

Dá se tu posedět u ohně, což nám zajišťuje tento krb s udírnou. Celkově tady jde na detailech, jako jsou tyto lavice, kde si u toho krbu posedíme, že tuto realizaci řídil člověk, který se dlouhodobě věnuje společenským akcím, kterého baví a těší. Po letech praxe se tady s tím prostorem hodně pomazlil a opravdu to jde vidět na každém koutku.