S hlínou v ložnici

25. 5. 2014 Interiéry, Materiály štítky: , , , , ,

Hliněné omítky v ložnici, koupelně či dětském pokoji se určitě vyplatí, protože vytvářejí příjemné mikroklima. S hlínou v ložnici to je prostě super.

S hlínou v ložnici – hlína, to je materiál, který je určitě dobré mít v ložnici poblíž. Hlína vytváří příjemné mikroklima a ložnice je přesně ta místnost, kde se toho dá využít. Pokud v celém domě zvažujeme, kde tuto variantu využít, může to být dětský pokoj, ložnice nebo koupelna. Jsou to místnosti, kde se nám tato investice určitě vrátí.

Tady stojí za zmínku také provedení, které je víceméně jednoduché, ale oproti těm hnědým tmavým hnědým odstínům tady máme trochu veselejší barvy. Prolínají se nám tu 2 odstíny v nerovnoměrné linii. Spolu s kulatými rohy to vytvářím hodně harmonické prostředí.

Teato technologie je částečně hlazená, což je kompromis mezi pracným hlazením a nepraktickým filcováním, ze kterého se nám vydrolují drobné částečky. Tady po filcování došlo ještě k dodatečnému hlazení a ten povrch je naprosto dostatečný pro využití v ložnici. Ty stěny tu nejsou tak namáhány jako například v dětském pokoji.

Takže teď je určitě každému jasné, že s hlínou v ložnici to bude super.