Rekonstrukce bytu v přírodním stylu

18. 12. 2016 Materiály štítky: , , , , , 1 komentář

Přírodní materiály lze skvěle využít při rekonstrukci městských bytů. Nejenže to pak vypadá dobře, ale navíc je takový interiér celkově zdravější.

Tímto videem navazujeme na atypické rekonstrukce městských bytů a znovu využití tradičních přírodních materiálů. Málokdo by si spojil městský panelový byt s hliněnou omítkou. Nebo s nějakým kulatým dřevěným sloupem v interiéru. Proto tady dneska jsme. Je to možné a celkový pocit v bytě je pak úplně jiný. Neděláme to jen proto, že to vypadá pěkně, ale i proto, že ten prostor je zdravější, než tomu běžně bývá.

Za mnou vidíme hliněnou omítku, která je tady všude kolem – je na stropech i na stěnách. Vidíme tady strom v interiéru a další prvky v interiéru, jako je tato dřevěná skříň nebo toto zrcadlo mezi průchozími pokoji. Dále také police na knihy, která je vytvořena také z masivního dřeva. Propojení hlíny, dřeva i těchto původních parket, které jsme rekonstruovali, vytváří pocitově příjemný prostor. Potvrzuji nám to také naši zákazníci, pro které tyto rekonstrukce bytů děláme.

Líbí se vám to? Doporučte tuto stránku přátelům…

Komentáře

  1. Hana napsal:

    Vypadá to moc hezky! Přírodní materiály jsou super.

Napsat komentář

* Označené položky jsou povinné.