Rekonstrukce bytu v přírodním stylu

18. 12. 2016 Materiály štítky: , , , , , 1 komentář

Přírodní materiály lze skvěle využít při rekonstrukci městských bytů. Nejenže to pak vypadá dobře, ale navíc je takový interiér celkově zdravější.

Tímto videem navazujeme na atypické rekonstrukce městských bytů a znovu využití tradičních přírodních materiálů. Málokdo by si spojil městský panelový byt s hliněnou omítkou. Nebo s nějakým kulatým dřevěným sloupem v interiéru. Proto tady dneska jsme. Je to možné a celkový pocit v bytě je pak úplně jiný. Neděláme to jen proto, že to vypadá pěkně, ale i proto, že ten prostor je zdravější, než tomu běžně bývá.

Za mnou vidíme hliněnou omítku, která je tady všude kolem – je na stropech i na stěnách. Vidíme tady strom v interiéru a další prvky v interiéru, jako je tato dřevěná skříň nebo toto zrcadlo mezi průchozími pokoji. Dále také police na knihy, která je vytvořena také z masivního dřeva. Propojení hlíny, dřeva i těchto původních parket, které jsme rekonstruovali, vytváří pocitově příjemný prostor. Potvrzuji nám to také naši zákazníci, pro které tyto rekonstrukce bytů děláme.