Multifunkční přístřešek z modřínu

3. 9. 2013 Dřevostavby, Zahrady štítky: , , , 2 komentáře

Stodola, dřevník, kotec pro psa, kurník a přípravna v jediném multifunkčním přístřešku z modřínu.

Nyní si uděláme malou exkurzi v multifunkční dřevostavbě. První část slouží jako stodola. Celý tento přístřešek je z modřínového dřeva, jak nosná konstrukce tak opláštění. Tady vidíme takový větší prostor, který může sloužit ke spoustě účelům.

Další část začíná tady a slouží jako nářaďovna, tedy prostor pro různé nářadí a takové ty věci, které nám dělají nepořádek kolem chalupy. Tato část slouží evidentně jako dřevník, tedy ke skladování dřeva. Atypický je tento velký přesah střechy a celkový design tohoto přístřešku, kde ještě hodně získáváme prostor pro ukládání dřeva. Vidíme zde i kotec pro psa (pes zatím spolupracuje a neštěká nám do natáčení;-)

Nyní se dostáváme do dalšího zákoutí tohoto dřevěného komplexu. Tato část slouží jako luxusní kurník pro slepice a hned vedle je přípravna. Dále pak vstup do stodoly, kterou jsme již viděli.

Terénní úpravy jsou vyřešeny takovýmito kaskádami. Částečně je zde betonová dlažba, zejména tam, kde se nejvíce chodí. Tady ještě možná můžeme nakouknout do kurníku, protože to opravdu stojí za to. I tady pak vidíme přípravnu pro slepice.

Takže pokud uvažujete o realizaci kurníků, určitě se na nás můžete obrátit, a vymyslíme něco zajímavého :-)