Originální obklad v koupelně

7. 3. 2015 Interiéry štítky: , ,

Tak v téhle koupelně jsme si opravdu vyhráli. Kamínky, zkameněliny, drobné mušle, spousta řezání a broušení.

Ukázka originálního atypického obkladu v koupelně. Vidíme tady různé odstíny barev, tvary, různé úhly a také spojení s detailem, kde jsme tady využili prvky, jako jsou kamínky, zkameněliny a drobné mušle. Vznikla tady pěkná kombinace barev a materiálů. Samozřejmě ne všem se takováto kombinace musí líbit, ale je to nějaká alternativa k běžné obkladačské práci a k běžnému designu.

Je dobré také zmínit, že zdroj materiálů je svým způsobem odpad. Využili jsme kachliček, které by šly normálně na skládku. Může to být pro vás takový tip, kde se dobrat materiálu, který nás nemusí téměř nic stát. Jje to často u prodejen, kde se prodávají obklady a dlažby a mění se sortiment. Pokud vystihne správnou dobu a máme trochu štěstí, můžeme k takovému materiálu přijít i zadarmo. Normálně to totiž člověk nevyužije a materiál končí na skládce.

Může to být z důvodu nějaké kreativity, ale také z důvodu využití odpadního materiálu. A jde z toho nakonec udělat docela pěkná věc. Tak proč nevyužít materiál takovýmto způsobem?