O nás

Jsme tým vášnivých stavitelů a řemeslníků, které spojuje láska k přírodním materiálům a touha vytvářet zdravé a harmonické domovy. Naším posláním je pomáhat realizovat vaše sny o bydlení s ohledem na přírodu a využívání lokálních zdrojů. Věříme, že otevřené sdílení zkušeností a znalostí je klíčem k rozvoji celého oboru a budování pevných vztahů se zákazníky i mezi sebou.

Jakub Gajda – přírodní stavitel

Naše cesta začala s Jakubem Gajdou, zkušeným stavitelem a tesařem, jehož vášeň pro přírodní stavby a interiéry se stala hybnou silou naší společnosti. Jakub a jeho tým mají za sebou stovky úspěšně realizovaných projektů, které jsou důkazem jejich odbornosti a lásky k řemeslu. Jeho vize a zkušenosti jsou základem naší filozofie a etického kodexu.

Transparentnost, otevřenost, vstřícnost – naše hodnoty

Věříme, že vzájemná důvěra a respekt jsou základem úspěšné spolupráce. Proto jsou pro nás klíčové hodnoty jako transparentnost, otevřenost, vstřícnost a vzájemná podpora. Tyto principy nás vedou při komunikaci s klienty, plánování projektů i jejich realizaci.

Od dřevostaveb po originální interiéry – naše služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti přírodního stavitelství, od tradičních dřevostaveb až po moderní a inovativní řešení interiérů. Každý projekt je pro nás jedinečnou příležitostí vytvořit prostor, který bude odrážet vaši osobnost a zároveň bude šetrný k životnímu prostředí.

1. český videoblog o přírodním stavitelství

Naším cílem je nejen stavět krásné a zdravé domy, ale také vzdělávat a inspirovat ostatní. Proto jsme spustili 1. český videoblog o přírodním stavitelství, kde pravidelně sdílíme praktické rady, tipy a zajímavosti ze světa přírodních materiálů a stavebních technik.

Stovky realizací a certifikace – naše záruka kvality

Jsme hrdí na stovky úspěšně dokončených projektů a certifikace, které jsou důkazem naší odbornosti a kvality práce. Naše dlouholeté zkušenosti a neustálé vzdělávání nám umožňují nabízet vám ty nejlepší služby a řešení.

Pojďme se bavit

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.