Moderní interiér s dechberoucím výhledem do okolí

3. 5. 2023 Dřevostavby, Interiéry štítky: , , , ,

Moderní přírodní bydlení, které se dokonale skloubilo s okolní krajinou. Prosklená stavba s unikátním designem nabízí dechberoucí výhled do okolí. Interiér je minimalistický, ale plný neobvyklých prvků. Lze zde spatřit nadkrokevní izolaci, konstrukční a nosné prvky střechy, moderní topení a praktický podsklepený prostor. Finální povrchy stěn a stropů jsou pokryty hliněnými omítkami a v interiéru najdete dřevěné prvky, které dodávají celému bydlení jedinečný vzhled.

To, co nejvíce ovlivňuje bydlení, je jeho umístění. Pokud je to na místě s nádherným výhledem, má to velký vliv. Bohužel ne každý má to štěstí a možnost bydlet na takovém krásném místě. Nicméně, stále se dá najít krásné bydlení, které upoutá pozornost svým okolím a výhledem.

Chtěli bychom Vám ukázat interiér, který byl navržen s ohledem na okolní krajinu. Je zde obrovské rohové okno v moderním provedení. V rohu se nachází pouze tenký ocelový sloupek, jinak je celé prosklené. Toto okno vytváří obrovskou galerii nebo velký otevřený prostor, kde můžete vidět prvky jako nadkrokevní izolace, konstrukční a nosné prvky střechy.

Máme zde také koupelnu s vanou. Jsou zde neobvyklé prvky, ale když vidíme ten výhled, vše má smysl. Potom je zde moderní topení, které není úplně běžné. Je ze tří stran prosklené a má moderní hranatý tvar.

Vidíme minimalistickou kuchyni a menší pracovnu. Všechny tyto prostory jsou spojené s galerií. Nahoře je malý loft na přespání s pracovnou. Aby bylo vše praktické, stavba je částečně podsklepená. Dřevěné schodiště, které navazuje na podlahu, nás zavede do sklepa. Všechny finální povrchy stěn a stropu jsou pokryty hliněnými omítkami. Také zde najdeme úložný prostor pro skříně z překližky.

Staré dřevo, které jsme Vám ukázali nahoře, se použilo i zde na záchodě. Je zde kombinace cementové stěrky, hliněných omítek a starého dřeva.

V této části se nachází krásná koupelna s dřevěným obkladem a sprchovým koutem. Tato stavba je poměrně chaotická, ale dokonale zapadá do okolní krajiny. Celý tento projekt zakončíme podobným výhledem do okolní krajiny.