Originální barový pult

19. 6. 2015 Interiéry štítky: , , ,

Odkládací deska s prasklinou je z jednoho kusu dřeva, dřevo na bocích je opálené a spodní trámek prožraný dřevokazným hmyzem. Pultík tak vytváří zajímavou alternativu k modernímu sterilnímu přístupu, který je všude kolem nás.

Originální barový pult v naší prezentační místnosti může být inspirace zrovna právě pro vás. Tady to provedení je opět trochu atypické. Za zmínku stojí hned několik věcí. Jednak je to tato barová, pultová nebo odkládací deska. Je z jednoho kusu takové zakroucené desky. Máme tady prasklinu, která může budit různé emoce. A to je dobře, protože to může být třeba důvod k navázání konverzace.

Barový pult

Další věc, která stojí za zmínku je míra opálení nebo patinování. Máme zde obrovskou škálu možností, kde se z nějakého skoro neznatelného opálení nebo patinování může být až ten druhý extrém, kdy to zůstalo skoro černé. Takže si tu každý může opravdu vybrat a může se to vyladit každému na míru.

Můžeme vidět, že to už bylo udělané ze starých desek a vystupuje nám tady nádherně zase to stáří dřeva. A jde jenom o to, že je to více k té černé barvě. Další věcí je tento nádherně prožraný trám, kde nám to pěkně vylízá z té černé barvy, tedy ty chodbičky a dírky. Je to prostě nádhera, působí to velice živě a skutečně – to dřevo je staré a prožrané.

Takže další inspirace. A proč ne v takovémto provedení? Opět se to bude vzdalovat tomu modernímu sterilnímu přístupu, který vidíme v dnešní době všude kolem nás.